2021 Hediye Karnavalı

Karnaval Dinleyenler Kazanıyor!

2021'e girerken Morhipo'dan 500 TL'lik hediye çeki kazanan 21 kişiden biri olmak için yapman gerekenler;

Karnaval'a ücretsiz olarak üye olup, üye girişi yapmak,

18 Aralık 2020 - 4 Ocak 2021 tarihleri arasında, Karnaval.com ve Karnaval App üzerinden istediğin Karnaval radyosunu en uzun süre dinleyen 21 kişiden biri olabilmek.

Hepsi bu kadar!

 

2021 Hediye Karnavalı Kampanyası Katılım Koşulları

1. Karnaval’ın dijital radyo kanallarının kişisel bazda dinlenme süreleri üzerinden gerçekleştirilen hediye yarışması (Bundan böyle Yarışma olarak anılacaktır.)  Karnaval Televizyon Ve Radyo Yayıncılığı Tic. A.Ş.  (Bundan böyle Karnaval olarak anılacaktır.) tarafından gerçekleştirilmektedir.

2.Yarışma aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar Yarışma’ya katılmakla bu koşulları kabul etmiş sayılır.

3. Yarışma 18 Aralık 2020 tarihinde başlayıp 4 Ocak 2021 tarihinde sona erer. Karnaval’ın yarışmanın tarih aralığını değiştirme, uzatma, durdurma hakkı saklıdır.

4. Yarışma’dan yararlanmak isteyen dinleyicilerin, 3.madde’de belirtilen tarihler arasında Karnaval.com ve Karnaval App üzerinden bu platformlarda yayında olan dijital radyoları dinlemeleri gerekmektedir. Bu tarihler arasından en çok süre dijital radyoları dinleyen 21 kişi morhipo.com’dan 500 TL’lik hediye çeki kazanacaktır.

5. Yarışmaya katılım için üye girişi yapılmış olması zorunludur. Karnaval.com veya Karnaval app üzerinden kullanıcı adı ve şifresiyle üye girişi yaparak radyo dinleyen kişiler arasından 18 Aralık 2020 - 4 Ocak 2021 tarihleri arasında toplamda en fazla süre radyo dinleyerek duyurulan şartı yerine getiren 21 Karnaval üyesi belirtilen hediyeyi kazanacaktır. Radyo dinleme ölçütü, Karnaval platformunda yer alan radyoları (Süper FM, Metro FM, JoyTurk, Joy FM, Virgin Radio Türkiye, Borusan Klasik, Joy Jazz, Yol Arkadaşım, Kiss FM, JoyTurk Akustik, Başka, MydonoseTurk, KissTurk, Süper2, RetroTurk, JoyTurk Rock, Efkar, Radio Mydonose, Pop90, BabyJoy, Radyo Eko, Radyo Halikarnas) 18 Aralık 2020 - 4 Ocak 2021 tarihleri arasında en fazla süre dinlemeyi anlatmaktadır.

6. Aynı sürede dinleyen 21’den fazla kişi olması durumunda, kazananlar çekiliş ile belirlenecektir.

7. Kazanılan hediye başka bir hediyeyle değiştirilemez.

8. Karnaval’ın hediye edeceği Morhipo hediye çekleri, Morhipo.com’da Morhipo tarafından gönderilen tüm ürünlerde ve market kısmında tek seferlik kullanımda geçerli olup 18 Aralık 2021 tarihinde geçerliliğini yitirir. Bu promosyon kodu yeniden satılamaz, nakit paraya çevrilemez ve kaybolduğunda ya da çalındığında yeniden geri alınamaz.

9. Katılımcılar 13 yaşın üzerinde olmalıdır. Kodların kullanımı için uyumlu ürün ve servisler gerekir.

10. Kazanan katılımcıların isimleri tanıtım ve reklam amacı ile internet ortamında yayınlanabilecek olup ayrıca kazanan katılımcılara her türlü bilgilendirme Karnaval.com’a üye olunan e-mail adresi ile gönderilebilecektir. Katılımcılar yarışmaya katılmakla bu izinleri vermiş sayılırlar.

11. Karnaval, yarışma kapsamında vereceğini duyurduğu ödülü, kapsamını, yarışma kurgusunu, yapısını ve koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Karnaval, ayrıca yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.

12. Katılımcıların Karnaval.com ve Karnaval App’e üye olurken verdikleri tüm kişisel bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Verilen bilgilerde eksiklik veya yanlışlık olması durumunda olabilecek aksaklıklardan Karnaval sorumlu değildir.

13. Ödül kazanma ve alma hakkı satılamaz ve ertelenemez. Tamamı ya da kullanılmamış kısmı paraya çevrilemez.

14. Karnaval, ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.ulaşılamaması nedeni ile katılımcının zarar görmesi sebebiyle Karnaval  sorumlu tutulamaz.

15. İhtilaf vukuunda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri münhasır yetkilidir.

16. Belirtilen şartları yerine getirerek en uzun süre radyo dinleyen 21 Karnaval üyesi 7 Ocak 2021 tarihinde Karnaval.com'da ilan edilecek olup, kazanan kişilere üye olurken belirttikleri email adreslerine Morhipo hediye çek kodu ve kullanım bilgileri email ile gönderilecektir.

CANLI YAYIN

Metro Hits Metro FM CANLI YAYINI DİNLE

BENZER HABERLER

 • 04.06.2020|Vildan ÖzdekJennifer Aniston Çıplak Pozunu Açık Artırmaya Çıkardı!
  Jennifer Aniston Çıplak Pozunu Açık Artırmaya Çıkardı!
  Brad Pitt’in eski eşi Jennifer Aniston'ın, 1995 yılına ait verdiği çıplak portresine şimdiye kadar en yüksek teklif 45 bin TL oldu.
 • 03.06.2020|Vildan ÖzdekKylie Jenner, Hapse Girebilir!
  Kylie Jenner, Hapse Girebilir!
  Sahtecilikle suçlanan Kylie Jenner'ın, hapis istemiyle yargılanabileceği iddia edildi.
 • 02.06.2020|Vildan ÖzdekEvlerine Tünel İstiyorlar!
  Evlerine Tünel İstiyorlar!
  David ve Victoria Beckham çifti, evlerine tünel açtırmaya karar verdi.
 • 29.05.2020|Vildan ÖzdekAngelina Jolie ve Brad Pitt'in Arası Düzeldi!
  Angelina Jolie ve Brad Pitt'in Arası Düzeldi!
  Yaklaşık dört yıl önce boşanan Angelina Jolie ve Brad Pitt, uzun süredir çocuklarının velayet planı nedeniyle sıkıntılı günler geçiriyordu.
 • 27.05.2020|Vildan Özdek'Makyajda Çok İyiyim'
  'Makyajda Çok İyiyim'
  Kylie Jenner, evde kendisine yaptığı makyajı sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.
 • 21.05.2020|Vildan ÖzdekEstetik İddialarına Cevap Verdi!
  Estetik İddialarına Cevap Verdi!
  Şu an altı aylık hamile olan ve ilk kez görüntülenen Gigi Hadid, yuvarlık yüzlü olduğu için estetik yaptırdığını iddia edenlere cevap verdi.
saniye sonra kapanacak.